Musli pełnoziarniste jabłko-truskawka BIO 375 g Psi Patrol
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne musli pełnoziarniste owocowe z jabłkiem i truskawką w opakowaniu z ulubionymi bohaterami z bajki Psi Patrol.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Płatki OWSIANE pełnoziarniste** 66%, płatki PSZENNE pełnoziarniste** 13%, płatki kukurydziane** 6% (kukurydza**, substancja przeciwzbrylająca: lecytyny**), koncentrat soku daktylowego**, ekstrudowana mąka ryżowa pełnoziarnista** 4%, suszone jabłka** 3%, olej słonecznikowy**, liofilizowane kawałki truskawek** 1%, wiórki kokosowe**, mocno odtłuszczony proszek kakaowy**. **z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Alergeny
OWIES,PSZENICA
Możliwe alergeny
JAJA,MLEKO,ORZECHY,SEZAM,SOJA
Informacje o produkcie
Marka: PURE & FUN
Kraj pochodzenia: Niemcy
Masa brutto: 0,45 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1631 kJ/ 387 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.7 g |
| Węglowodany | 63 g |
| Cukry | 6.8 g |
| Błonnik | 9.8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0.03 g |