Gulasz wegański z kostką proteinową grochu i bobu BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Sycące, warzywne danie z dodatkiem roślinnej porcji białka rozgrzewa i nasyca. Zioła, grzyby i przyprawy budują domową głębię smaku. Wystarczy podgrzać, by mieć pełnowartościowy, czysty posiłek.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i wkrótce spożyć.
Składniki
woda, papryka czerwona*, koncentrat pomidorowy* skoncentrowany, cebula*, koncentrat soku jabłkowego*, kostki białka grochu i bobu* 5,5% (białko grochu i białko bobu*), olej słonecznikowy*, pomidory*, skrobia kukurydziana*, tamaryndowiec*, sos sojowy Tamari* (ziarna SOJI*, woda), wino czerwone* 0,9%, SELER*, kapusta włoska*, syrop z buraków cukrowych*, marchew*, cebula prażona* (cebula*, olej słonecznikowy*), sól morska, czosnek*, imbir*, cytryny*, koncentrat soku z czarnej marchwi*, wędzona cebula* (cebula*, dym z drewna bukowego), grzyby shiitake*, kakao w proszku*, słodka papryka*, tymianek*, karmel w proszku*, borowiki*, pieprz czarny*, kminek*, majeranek*, gałka muszkatołowa*, oregano*. *składniki z kontrolowanych upraw rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
UWAGA. PRODUKT ZAWIERA ORZECHY ARACHIDOWE I INNE ORZECHY JADALNE. SELERA. GORCZYCĘ I SOJĘ.
Informacje o produkcie
Marka: SANCHON
Kraj pochodzenia: NIEMCY
Masa brutto: 0 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 473 kJ / 113 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.5 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 7.8 g |
| Błonnik | g |
| Białko | 4.4 g |
| Sól | 1.4 g |