Otoki jin zupa instant ramen spicy 120g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Koreańska ostrość w najlepszym stylu
Dla tych, którzy nie boją się ognia – JIN Ramen Spicy to pikantna wersja jednego z najpopularniejszych dań instant prosto z Korei Południowej! Autentyczny smak, pełen nut chili, czosnku i sosu sojowego, sprawia, że ten ramen podbił serca fanów ostrego jedzenia i K-popu na całym świecie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 120 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Składniki | Makaron pszenny ramen instant 88,3 % [mąka pszenna, substancja zagęszczająca: e 1420, olej palmowy, gluten pszenny, sól, emulgowany olej roślinny (oligosacharydy, olej sojowy, przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, emulgatory: lecytyny (zawiera soję), e 471), ekstrakt drożdżowy, regulatory kwasowości: e 450, e 451, e 500, e 501; ekstrakt z zielonej herbaty, barwnik: e 101], zupa w proszku 9,9 % [sól, cukier, czosnek w proszku, mieszanka przypraw w proszku (czerwona papryka, czosnek, sól, sos sojowy w proszku (soja, pszenica, sól), cebula), wzmacniacze smaku: e 621, e 631, e 627; przyprawa na bazie sosu sojowego (soja, pszenica, cebula, ekstrakt drożdżowy, glukoza, dekstryna, cukier), prażony ryż w proszku, czarny pieprz mielony, ekstrakt z chili, glukoza, mielona papryka czerwona, ekstrakt z wodorostów morskich w proszku (wodorosty morskie, sól, glikoza), ekstrakt z chili, regulator kwasowości: e 296], mieszanka warzyw suszonych (kapusta pekińska, marchew, szczypior), teksturowane białko roślinne (soja, pszenica), grzyby suszone twardziak (shii-take), czerwona papryka. produkt może zawierać: mleko, jaja, orzeszki ziemne, ryby, seler, gorczycę, mięczaki, skorupiaki i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de care group sp. z o.o. i wspólnicy sp. k. ulica i numer: pieńków 147a kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 140 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, Chronić przed światłem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 424 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1785 kJ |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 3,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |