Opis szczegółowy
Wstępnie podgotowane małe ziemniaki schłodzone.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Rodzaj pakowania | Vacuum |
| Składniki | Ziemniaki, zalewa (woda, sól, stabilizator e450i). |
| Typ (food) | Paczkowany |
| Zawartość netto | 4 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt gotowy do spożycia po przepłukaniu wodą. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48h. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gotowanie: produkt zalać wodą i doprowadzić do wrzenia. podgrzewać 5 minut. piec konwekcyjny: gotować 5 minut/100 stopni c, piec 13-15 minut/200 stopni c. frytownica, po uprzednim osuszeniu, 3-4 minuty/175 stopni c. patelnia: 3-5 minut, z małą ilością wstępnie podgrzanego tłuszczu. kuchenka mikrofalowa: 2-3 minuty 750w. produkt nie nadaje się do spożycia po upływie daty przydatności (patrz nadruk). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 270 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 65 kJ |
| Zawartość białek | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,33 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 14,5 g |