ŻEBERKA MIODOWE BBQ 730 g DOLINA DOBRA X4
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dzięki zamknięciu łańcucha produkcyjnego i dbaniu o jego każdy etap na koniec dnia uzyskujemy bardzo dobrą i powtarzalną jakość.
Twój wybór ma znaczenie!
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Żeberka wieprzowe 87%, woda, skrobia ziemniaczana, przyprawy, cukier, sól, aromaty , ekstrakty drożdżowe, ekstrakt przypraw. saszetka 30 g: składniki: |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 730 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goodvalley sp. z o.o. ulica i numer: młyńska 43b kod pocztowy i miasto: 77-320 przechlewo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1008 kJ |
| Wielkość porcji | 80 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|