Opis szczegółowy
Wysokobiałkowa przekąska z wołowiny
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
| Smak | Wołowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Brazylia |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Wołowina, cukier, sól morska, suszony sos sojowy (pszenica, soja, sól, maltodekstryna), hydrolizowane białko kukurydzy, ekstrakt drożdży, przyprawy, sól peklująca (sól, substancja konserwująca (azotyn sodu)), przeciwutleniacz (ekstrakty z rozmarynu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, proszek ananasowy, dym z drewna. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Urugwaj |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lsi germany gmbh ulica i numer: eyber str. 81 kod pocztowy i miasto: 91522 ansbach de |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 205 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | suszenie |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 35 g |
| Zawartość soli | 5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Cukry | 18 g |
| Zawartość węglowodanów | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 266 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,5 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 63 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 18 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |