Opis szczegółowy
Szukasz pomysłu na śniadanie w diecie keto? Ta propozycja jest dla Ciebie. Wybierz pysznie chrupiącą granolę orzechową! Przygotowana z prażonych orzechów może z powodzeniem pełnić rolę sycącego śniadania albo pożywnej przekąski. Zachwyca zwartą i chrupiącą konsystencją.
Parametry produktu
| Rodzaj | Granola |
| Dodatki | Orzechy, Nasiona, Sezam |
| Smak | orzechowy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Składniki | Prażone orzeszki ziemne 43%, substancja glazurująca: maltitol; prażone orzechy laskowe 14%, nasiona słonecznika, mąka z prażonych orzeszków ziemnych, nasiona sezamu 6%, sól morska. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Wysoka zawartość tłuszczów nienasyconych | 1 |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: onedaymore sp. z o.o. sp. k ulica i numer: nieszawska 1 kod pocztowy i miasto: 61-021 poznań pl |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 11,1 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 8,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 595 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 298 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2460 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1230 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 22,1 g |
| Zawartość błonnika | 9,3 g |
| Zawartość soli | 0,45 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 30,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 10,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 46,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 15,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 23,3 g |
| Cukry | 13,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,1 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Magnez | 177,5 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 47 %RWS |
| Mangan | 2,4 mg/100g |
| Miedź | 1,0 mg/100g |
| Witamina E (%RWS) | 37 %RWS |
| Witamina E | 4,49 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający |