Opis szczegółowy
Nasz klasyk i bestseller nie bez powodu! To pierwsza pasta tofu, jaką stworzyliśmy, i od lat zachwyca swoim kremowym, wytrawnym smakiem. Pełna roślinnego białka, idealna do kanapek, przekąsek lub jako dip do świeżych warzyw. Pyszna, pożywna i uwielbiana od samego początku. Prosty skład, doskonały smak – zawsze gotowa do jedzenia!
Parametry produktu
| Składniki | 32 % tofu (nasiona soi, woda), woda, okara (woda, nasiona soi), 9 % cebula, 6 % suszone drożdże (drożdże, ekstrakt słodowy jęczmienny), olej rzepakowy, skrobia kukurydziana, musztarda (woda, nasiona gorczycy, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy), sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Źródło błonnika pokarmowego | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 136 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 564 kJ |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość błonnika | 3,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |