Opis szczegółowy
MR BEAST czekolada 60g ALMOND BLUE PACK
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
| Smak | czekoladowy, Migdałowy |
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wielka Brytania |
| Składniki | Czekolada mleczna (cukier, mleko w proszku, masło kakaowe, masa kakowa, emulgator (lecytyna sojowa), ekstakt wanilii), płatki migdałów 12%. kakao: 30% minimum. stała masa mleczna: 22% minimum. może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy, jajka, pszenicę i gluten. p |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: navigator m.pilaciński s.k. ulica i numer: annopol 3 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 720 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 540 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 588 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2368 kJ |
| Zawartość białek | 9,2 g |
| Zawartość błonnika | 3,3 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 46 g |
| Zawartość węglowodanów | 48 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |