Opis szczegółowy
Bestseller Luntera, któremu trudno się oprzeć! Intensywny, wyrazisty smak sprawia, że aż chce się jeść prosto z opakowania (bez obaw, nie oceniamy!). Kremowy, aromatyczny i niezwykle satysfakcjonujący – idealny do pieczywa, warzyw czy jako szybka przekąska. Maksimum smaku, zero wysiłku – po prostu delektuj się i dziel się przyjemnością!
Parametry produktu
| Składniki | 32 % tofu (nasiona soi, woda), woda, olej rzepakowy, 10 % smażona cebula (76 % cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), drożdże, skrobia, sos sojowy (woda, nasiona soi, pszenica, sól), sól, ocet jabłkowy, stabilizator: pektyna. może zawierać gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Frakcja materiałowa | Plastik |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-11-30 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: new originals company ulica i numer: konstruktorska 11 kod pocztowy i miasto: 02-673 warszawa pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 287 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1185 kJ |
| Zawartość białek | 8,1 g |
| Zawartość błonnika | 3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |