Olympus original 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Mieszanina mlek |
|---|---|
| Gatunek sera | |
| Smak | (original) |
| Składniki | pasteryzowane mleko owcze (min. 70%), pasteryzowane mleko kozie (max. 30%), sól kuchenna, bakterie kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. Wilgotność: maksymalnie 56$. Zawartość tłuszczu w suchej masie: minimum 43%. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Zawartość netto | 520 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 400 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia | 1 |
| ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2026-04-22 |
| ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | ΠΟΓ/1348-10974.09 |
| Producent: | Hellenic Dairies SAUlica i numer: N.R. Τrikalon-Pylis 5ο KLM.Kod pocztowy i miasto: 42100 Trikala GR |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 276 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1143 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16,5 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 0,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,7 g |