Oliwa extra virgin puszka BIO 1l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Produkowana z dwóch odmian: Arbequino i Picual. Arbequino produkuje się z pięcioletniego gaju oliwnego. Picual produkowany jest z gaju oliwnego liczącego od 10 do 40 lat. Arbequino ma słodki początek, po którym w ustach i w gardle pojawia się charakterystyczna pikantność. Średnia owocowość z aromatami zielonego jabłka i banana. Picual nadaje Arbequino większą złożoność i stabilność dzięki łagodnej goryczce, charakterystycznej dla wysokiego poziomu naturalnych przeciwutleniaczy, oraz aromatom zielonych liści, pomidorów i cytrusów. Bardzo niska kwasowość ? 0,2% Doskonały olej do sałatek, majonezów, sosów i zimnych zup, takich jak gazpacho.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
100% ekologiczna Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Informacje o produkcie
Marka: CORTIJO DE SUERTE ALTA
Kraj pochodzenia: ES
Masa brutto: 1,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3700 Kj / 900 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |