Opis szczegółowy
Oliwa z oliwek extra vergine Delicato została dodana do gamy naszych produktów, aby zadowolić potrzeby tych konsumentów, którzy wolą łagodny smak oliwy lub po prostu nie są przyzwyczajeni do zdecydowanego smaku typowej włoskiej oliwy.
Oliwa Delicato posiada wszystkie zalety oliwy extra vergine, lecz jej smak i aromat jest łagodny, dzięki czemu wzbogaca potrawy, ale w nich nie dominuje.
Polecana jako składnik pesto, lekkich dressingów i marynat oraz jako przyprawa do wszystkich potraw, które same w sobie posiadają zdecydowany smak.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Oliwa extra vergine (extra virgin olive oil) |
| Metoda tłoczenia | Na zimno |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek, Do smażenia, Do pieczenia |
| Składniki | Oliwa z oliwek |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: monini polska sp. z o.o. ulica i numer: marcelińska 90 kod pocztowy i miasto: 60-324 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 105 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wielkość porcji | 1000 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 69 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne