Opis szczegółowy
Gofry biszkoptowe Emix - ulubiony deser, każdego, bez względu na wiek. Kojarzony z latem i nadmorskimi plażami. Wystarczy dodać do naszej mieszanki wodę i olej, miksować kilka minut, aby uzyskać delikatne, puszyste ciasto. Gofry Emix wyróżniają się idealną strukturą – chrupiącą na zewnątrz i miękką w środku. doskonale smakują z bitą śmietaną, owocami, dżemem kremami orzechowymi czy lodami.
Parametry produktu
| Typ | Gofr |
| Rodzaj | W proszku |
| Smak | Waniliowy |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, skrobia pszenna, jaja w proszku, substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu; mleko odtłuszczone w proszku, sól, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: emix spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: rusinowo 73 kod pocztowy i miasto: 87-500 rypin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Gofrownicę smarować małą ilością tłuszczu. sposób przyrządzenia: do odpowiedniego naczynia naczynia wsypać 1 kg proszku, dodać 1 l wody i 100 - 250 ml oleju roślinnego. miksować przez kilka minut aż do uzyskania gładkiej, jednolitej konsystencji. przygotowane ciasto wylewać porcjami na rozgrzaną i wysmarowaną tłuszczem gofrownicę. piec na złoty kolor w temperaturze ok. 200 st. c. w gorącej gofrownicy (4-5 minuty). |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1468 kJ |
| Zawartość białek | 9,9 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,1 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 73 g |