Oliwa z oliwek extra virgin z Katalonii CHILI, CZOSNEK, PIEPRZ 250ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
EKSKLUZYWNA, Pikantna oliwa z chilli, czosnkiem i papryką Llagrimes del Canigó jest wytwarzana z oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia z dodatkiem oliwek odmiany Argudell uprawianych na hiszpańskich polach Girones. Razem z czosnkiem, papryką i pieprzem cayenne uzyskiwany jest smak pikantny, intensywny i doprawiony, co czyni go idealnym towarzyszem pizzy, makaronów i mięs, chociaż można go stosować w najróżniejszych przepisach. Bez dodatku sztucznych aromatów. Sekretem tej pikantnej oliwy jest idealna równowaga pomiędzy Papryką chilli Bird's eye, jedną z najostrzejszych, a czosnkiem z ogrodu Padre de Jesús (znajdującego się w Agullana), który sadzi swój czosnek Banyoles od ponad 40 lat. Ponadto wybór papryki, która jest dodawana do oliwy z oliwek (oraz pieprz czarny, pieprz biały, ziele angielskie, pieprz różowy i pieprz zielony), nadaje jej szczególny akcent, który Twoje podniebienie z pewnością wyczuje. Miłośnik smacznego jedzenia? Dzięki tej pikantnej oliwie Twoje dania z makaronu czy pizzy już nigdy nie będą takie same. Będziesz cieszyć się smakiem swoich tradycyjnych potraw, ale teraz z pikantnym i intensywniejszym akcentem. Przyprawa na bazie oliwy z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
>SKŁAD<
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
Składniki
Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia (odmiany Argudell i Picual), chili (1%), czosnek (1%), mieszanka ziaren pieprzu.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3386 kJ / 824 kcal |
| Tłuszcz | 100 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 73.9 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |