Opis szczegółowy
Jest ser, jest i Old Amsterdam. Dojrzały ser o wyrazistym, pikantnym smaku z nutą słodyczy. Old Amsterdam jest serem dojrzewającym na drewnianych półkach, bogatym w chrupiące kryształki dojrzewania, a mimo to ma kremową i gładką konsystencję. Charakterystyczna i indywidualna receptura zdobywa nagrody na całym świecie.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Old Amsterdam |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, substancja konserwująca: azotan sodu, barwnik: karoteny. |
| Zawartość tłuszczu | Śmietankowy (sery podpuszczkowe)(zaw. tłuszczu 50%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 250 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 35 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1663 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości