Nestle smarties jogurt dwukomorowy 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | , Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | : jogurt słodzony, cukier, odtłuszczone mleko w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, produkty serwatkowe, koncentrat masła, mąka pszenna, skrobia, emulgator (lecytyny), koncentraty roślinne (krokosz barwierski, rzodkiewka), barwniki (czerwień buraczana, karoten, kurkumina), koncentrat spiruliny, substancja glazurująca (biały wosk pszczeli, wosk karnauba), ekstrakt słodu jęczmiennego, aromat waniliowy, aromaty. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja, sezam, soję. kolory produktu zostały uzyskane z barwinków i aromatów. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Producent: | North Coast S.A.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 180Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 129 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 541 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 14,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,5 g |