Nestle lion jogurt dwukomorowy 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj deseru | Serek |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Jogurt słodzony (94,17 %): [mleko odtłuszczone, śmietanka, odtłuszczone mleko w proszku, cukier (5,7 %), kultury bakterii jogurtowych (mleko)]. płatki zbożowe o smaku kakaowo-karmelowym (5,83 %): [mąka pszenna pełnoziarnista, mąka pszenna, cukier (1,2 %), syrop glukozowy, tłuszcze roślinne (olej słonecznikowy i olej palmowy w zmiennych proporcjach), pełne mleko w proszku, kakao w proszku (0,075 %), węglan wapnia, masa kakaowa, sól, aromat waniliowy, karmelizowany syrop glukozowy (0,01 %), emulgator: lecytyna sojowa, aromat karmelowy. witaminy i minerały: niacyna (b3), kwas pantotenowy (b5), witamina d, witamina b6, tiamina (b1), rybloflawina (b2), kwas foliowy (b9) oraz wapń i jod, aromat], cukier. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja, sezam, soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Producent: | north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 8 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 116 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 491 kJ |
| Wielkość porcji | 115 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 12,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 15,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |