Nestle nesquik jogurt dwukomorowy 120 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj deseru | Serek |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Jogurt słodzony: [jogurt, cukier 5,6%], kulki zbożowe oblane mleczną czekoladą 7,5%: [czekolada mleczna 4%: (cukier, masło kakaowe, mleko w proszku); miazga kakaowa, laktoza, lecytyna sojowa, serwatka w proszku, mąka pszenna, mąka ryżowa, cukier, skrobia ryżowa, błonnik pszenny, słód (zawiera jęczmień, pszenicę), sól, aromaty, syrop glukozowy, substancja zagęszczająca (e414), modyfikowana skrobia kukurydziana, oleje roślinne (palmowy, z ziaren palmowych), regulator kwasowości (e330)], cukier 5,6%. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, jaja, sezam. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 120 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Producent: | North Coast S.A.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 180Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 324 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 500 kJ |
| Wielkość porcji | 120 g |
| Zawartość białek | 4,4 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,4 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy
| Wapń | 148,5 mg/100g |
|---|