Nestle kitkat jogurt dwukomorowy 115 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj deseru | Serek |
|---|---|
| Smak | |
| Składniki | Jogurt słodzony, wafelki oblane mleczną czekoladą (17%): [cukier, mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, masło kakaowe, tłuszcze roślinne (palmowy, masło shea), miazga kakaowa, odtłuszczone kakao w proszku, tłuszcz mleczny, substancje żelujące (guma arabska, szelak), emulgator (lecytyny), substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu)] cukier 6,6%. może zawierać: orzeszki ziemne, orzechy, soję, sezam, łubin i gorczycę. małe dzieci mogą zakrztusić się kawałkami wafelków. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 115 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 4 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,13 kg |
| Producent: | North Coast S.A.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 180Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Ciesz się okazją do odrobiny chciwej przyjemności! |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 178 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 745 kJ |
| Wielkość porcji | 115 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8 g |
| Cukry | 19,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 21,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy
| Wapń | 130 mg/100g |
|---|
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|