Napój owsiany z wanilią Inka 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Bez dodatku cukrów | 1 |
|---|---|
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapnia i Witamin (B12,D) |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | woda, owies 10%, olej słonecznikowy, węglan wapnia, stabilizator: guma gellan, ekstrakt wanilii 0,01%, aromat waniliowy, sól morska, witamina B12, witamina D. Bez dodatku cukrów. Zawiera występujące cukry. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Okres przydatności do spożycia | 300 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Producent: | GRANA Sp. z o.o.Ulica i numer: Piłsudskiego 1Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL |
Alergeny
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
|---|---|
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Suchy i czysty magazyn, temperatura składowania 3-30ᵒC, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Cukry | 3,9 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 40 kcal |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 169 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
Witaminy
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|