Alpro napój sojowy o smaku czekoladowym 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Baza sojowa (91,6%) (woda, obłuszczone ziarno soi (12%)), cukier, kakao w proszku* o obniżonej zawartości tłuszczu (1,6%), białko grochu, sól morska, wapń, stabilizator (guma gellan), regulator kwasowości (fosforany potasu), aromaty, witaminy b2, d2. *rainforest alliance certified. www.ra.org |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1°c do +7°c, nie dłużej niż 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 75 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 313 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Witaminy
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
|---|---|
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
Inne informacje
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|