Napój owsiany z kakao Inka 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Woda, owies 10%, niskotłuszczowe kakao w proszku 1,2%, olej słonecznikowy, węglan wapnia, stabilizatory: guma gellan, sól morska, witamina b12, witamina d2. bez dodatku cukrów. zawiera występujące cukry. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Producent: | GRANA Sp. z o.o.Ulica i numer: Piłsudskiego 1Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapnia i Witamin (B12,D) |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Suchy i czysty magazyn, temperatura składowania 3-30ᵒC, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 43 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 182 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Witaminy
| Wapń | 120 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|