Napój Lovege Owsiany Dla Baristów Bez Cukru 330 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Składniki | Baza owsiana [woda, owies (8,7%)], olej słonecznikowy, błonnik z korzenia cykorii, białka grochu, regulator kwasowości: fosforany potasu; sól morska, witaminy: b6, b12, d, e. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Producent: | sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,4 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,06 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,65 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 29,5 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 247 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 123,5 kJ |
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,15 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
Witaminy
| Witamina B12 | 0,19 μg/100ml |
|---|---|
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,11 mg/100ml |
| Witamina D | 0,38 μg/100ml |