Mydło do rąk VIT B ALMONDS&NUTS 500ML
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Dicora Urban Fit Mydło do rąk Migdały i Orzechy włoskie 500 ml
Odżywcze mydło do rąk z wykwintną esencją orzechów włoskich i mleka migdałowego.
Ekstra nawilżająca pielęgnacja dla sprawnej skóry.
Witamina B pomaga osiągnąć wysoką wydajność
Naturalne ekstrakty: orzechy włoskie i migdały
Nietestowane na zwierzętach
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | W płynie |
|---|---|
| Typ produktu | Zapachowe |
| Przeznaczenie | Do mycja rąk |
| Typ skóry | Normalna, Wszystkie |
| Właściwości | Odżywcze |
| Działanie | Odżywcze |
| Zapach | orzechowy |
| Okres przydatności | 60 mies. |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Wskaźnik jednostki wysyłkowej / isTradeItemADespatchUnit | Sztuk |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Sztuk |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,58 kg |
| Skład | Aqua (water), sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, disodium cocoamphodiacetate, glycerin, coco-glucoside, glyceryl oleate, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) fruit extract, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, juglans regia (walnut) shell extract, glyceryl stearate, peg-60 hydrogenated castor oil, faex (yeast) extract, niacinamide, panthenol, riboflavin, inositol, thiamine hcl, pyridoxine hcl, biotin, cyanocobalamin, propylene glycol, parfum (fragrance), polyquaternium-7, tetrasodium edta, styrene/acrylates copolymer, benzyl alcohol, phenoxyethanol, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, bht, sodium benzoate, potassium sorbate, propanediol. |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dor.com sp. z o.o, ulica i numer: armii krajowej 4a kod pocztowy i miasto: 35-307 rzeszów pl |
| Pojemność | 500 ml |
| Krótki opis marketingowy | Mydło do rąk vit b almonds&nuts 500ml |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 240 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |