Mrożone omułki chilijskie gotowane bez muszli Abramczyk 225 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Omułki chilijskie 99%, sól. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 10 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Bez muszli |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | ABRAMCZYK SP. Z O.O.Ulica i numer: INFLANCKA 7Kod pocztowy i miasto: 85-776 Bydgoszcz PL |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Mytilus chilensis |
| Rozmiar owoców morza | 200-300 |
| Masa netto (bez glazury) | 225 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać wyłącznie w temperaturze poniżej -18 °C do daty minimalnej trwałości. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju przez około 7 minut lub gotować we wrzątku około 5 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |