Mrożonka Frosta Złote Paluszki z fileta 450 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Filety z ryb białych (a – mintaj, b – dorsz czarny, d – morszczuk, k – miruna; patrz nadruk z boku kartonika), panierka sypka 15 % (mąka pszenna, drożdże, sól, papryka mielona, kurkuma), woda ,olej słonecznikowy, mąka pszenna, sól. |
|---|---|
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Filety |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 450 g |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego, Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | filet |
| Część ryby | Filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne, Dwustatkowe włoki denne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma, Merluccius productus |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2025-09-20 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | c101903 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-22 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przygotowanie w piekarniku rozgrzej piekarnik do temperatury 230ºc. zamrożone paluszki ułóż na blasze (możesz użyć papieru do pieczenia). piecz przez około 14 minut (z włączonym termoobiegiem przez około 11 minut). przygotowanie na patelni na patelni rozgrzej 5 łyżek oleju. zamrożone paluszki smaż na średnim ogniu przez 6 minut, od czasu do czasu przewracając. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 182 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 763 kJ |
| Wielkość porcji | 450 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,94 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,3 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 14 g |