Mrożonka FRoSTA Ryba z pieca z sosem włoskim 345 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | filety z RYB białych 52 %, (A - mintaj, B - dorsz czarny, D - morszczuk, K - miruna; patrz nadruk z boku kartonika), sos śmietanowo-pomidorowy 37 % (ŚMIETANA crème fraîche 6 %, ŚMIETANKA, pomidory 5 %, papryka czerwona 3 %, woda, przecier pomidorowy 3 %, cukinia 2 %, grillowany bakłażan 2 %, cebula 1 %, MASŁO, oliwa z oliwek, skrobia ryżowa, cukier, sól, skrobia ziemniaczana, papryka mielona, rozmaryn, tymianek, pieprz czarny, gałka muszkatołowa), warzywa 7 %, (cukinia, czerwona papryka, grillowany bakłażan, pomidory), MOZZARELLA 2 %, panierka sypka, (mąka PSZENNA, sól, drożdże) |
|---|---|
| Gatunek ryby | Mintaj |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 345 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-zachodnia część Oceanu Spokojnego, Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | Filet |
| Część ryby | Filet - część środkowa |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Theragra chalcogramma |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków ryby | Nie |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2025-06-21 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | c110875 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2024-07-22 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Producent: | FRoSTAUlica i numer: Witebska 63Kod pocztowy i miasto: 85-778 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Rozmrożonego produktu ponownie nie zamrażać. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik: Piekarnik rozgrzej do temperatury 210 °C (z włączonym termoobiegiem do 190 °C). Zamrożoną rybę w tacce włóż do piekarnika. Piecz przez około 35 minut. Mikrofalówka: Zamrożoną rybę w tacce włóż do mikrofalówki. Podgrzewaj przy mocy 600 W przez 13 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 119 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 498 kJ |
| Wielkość porcji | 345 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,9 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,7 g |