Mix Koktajlowy Ciasteczka Z Krakowa 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mieszanka |
|---|---|
| Smak | Słodki |
| Dodatki | Z sezamem, Z bakaliami, Z nadzieniem, Z orzechami, Z płatkami, Z rodzynkami, Z masą |
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny nieutwardzony (palmowy, rzepakowy), tłuszcz kokosowy, mleko w proszku pełne, masa jajowa pasteryzowana, orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, marmolada wieloowocowa (przecier z owoców mieszanych (jabłko, aronia, czarna porzeczka), cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu), wiórka kokosowe, płatki kukurydziane, migdały, polewa czekoladopodobna (cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy) częściowo utwardzony, kakao w proszku, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (z soi), aromat), polewa biała (cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy) częściowo utwardzony, laktoza (z mleka), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z soi), aromat), masa chałwowa (miazga sezamowa, syrop glukozowy, cukier, albumina jaja kurzego, etylowanilina), syrop skrobiowy, płatki owsiane, otręby żytnie, cukinia kandyzowana, syrop cukrowy inwertowany, mleko w proszku odtłuszczone, rodzynki, kulka ryżowa ze słodem (mąka ryżowa, mąka kukurydziana, mąka pszenna, cukier, ekstrakt słodowy). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,89 kg |
| Producent: | Ciasteczka z Krakowa Sp. z o.o.Ulica i numer: Lipowa 36Kod pocztowy i miasto: 32-447 Siepraw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2160 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,4 g |
| Zawartość soli | 0,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy, E202 Sorbinian potasu, E476 Polirycynooleinian, E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Substancja konserwująca, Emulgator |