Łuksza Korpusy Babeczek Słone Małe 505 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zawartość netto | 505 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, margaryna [oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy, kokosowy), woda, emulgatory (mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny), sól (0,4%), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, barwnik (karoteny)], masa jajowa, cukier, serwatka w proszku (z mleka), błonnik akacjowy, sól. Produkt może zawierać soję, orzeszki arachidowe i orzechy (laskowe, migdał). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,6 kg |
| Producent: | "łuksza" spółka jawna j.w.ł. łuksza, m.gajewska ulica i numer: targowa 51 kod pocztowy i miasto: 05-816 opacz mała pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Wilgotność <75% |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2159 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 1,92 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 55 g |