TGE Jaja ściółkowe klasa wagowa L x 30 sztuk
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wiemy, że Konsumenci jaj nie stanowią jednorodnej grupy: z jednej strony znajdują się konsumenci bardzo wrażliwi na aspekt ceny i z tego powodu poszukujący wysokiej jakości jaj w przyjaznych cenach - do nich kierujemy ofertę z segmentu Standard, Familijny oraz Ekonomiczny, z drugiej zaś strony coraz liczniejszą grupę stanowią Konsumenci wybierający specjały jajeczne z górnej półki z segmentu Premium - jak jaja z chowu ściółkowego.
Parametry produktu
| Gatunek | Kurze |
|---|---|
| Rozmiar | L |
| Klasa | A |
| Oznaczenie | 2-ściółkowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Liczba jaj w opakowaniu | 30 |
| Zawartość netto | 2,04 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goertz polska sp. z o.o. ulica i numer: borek 5 kod pocztowy i miasto: 09-320 bieżuń pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,5 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 139 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 95 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 396 kJ |
| Wielkość porcji | 68 g |
| Zawartość białek | 12,5 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,6 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |