Ciasteczka Razowe Z Posypką Ciasteczka Z Krakowa 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Wielozbożowy |
| Dodatki | Z ziarnami zbóż, Z orzechami, Z płatkami, Z sezamem |
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna, tłuszcz roślinny nieutwardzony (palmowy, rzepakowy), cukier, ziarno słonecznika, masa jajowa pasteryzowana, otręby pszenne, orzeszki arachidowe, syrop glukozowy, sezam, siemię lniane, syrop cukrowy inwertowany, płatki owsiane, płatki kukurydziane, ziarno dyni, kulka ryżowa ze słodem (mąka ryżowa, mąka kukurydziana, mąka pszenna, cukier, ekstrakt słodowy), aromat, substancja spulchniająca: soda oczyszczona, sól. Może zawierać inne orzechy, mleko oraz soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,88 kg |
| Producent: | Ciasteczka z Krakowa Sp. z o.o.Ulica i numer: Lipowa 36Kod pocztowy i miasto: 32-447 Siepraw PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 525 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2191 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,8 g |
| Zawartość soli | 0,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 17 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |