Dg mafijne black 800 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 3,2%, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: e503, e500, e450; glukoza, olej rzepakowy, emulgator e322 (z rzepaku), sól, barwnik: e150c; śmietanka w proszku 0,5% (w kremie), aromaty, środek do przetwarzania mąki: e223 (siarczyny). produkt może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, sezam, jaja i soję. |
| Temperatura przechowywania min - max | 8 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Producent: | Dr Gerard Sp. z o.o.Ulica i numer: ul.Radzyńska 9Kod pocztowy i miasto: 21-560 Międzyrzec Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 501 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2093 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|