Ciasteczka z krakowa korpus bankietowy słony 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Słony |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, rzepakowy), sól, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne, masa jajowa pasteryzowana, cukier, barwnik: beta karoten, aromat. może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, sezam oraz soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Producent: | ciasteczka z krakowa sp. z o.o. ulica i numer: lipowa 36 kod pocztowy i miasto: 32-447 siepraw pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 512 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 560 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2330 kJ |
| Wielkość porcji | 9 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 50 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|