Milka Vanilla Croissant 50 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym, ze spodem pokrytym mleczną czekoladą z mleka alpejskiego, polany mleczną czekoladą z mleka alpejskiego.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 50 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, olej palmowy, woda, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, miazga kakaowa, dekstroza, serwatka w proszku, zółtko jaja w proszku, syrop glukozowo-fruktozowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny sojowe, stearoilomleczan sodu, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, polirycynoleinian poliglicerolu), olej słonecznikowy, mleko pełne w proszku, gluten pszenny, alkohol etylowy, drożdże, sól jodowana, substancje konserwujące (propionian wapnia, sorbinian potasu), aromaty, regulatory kwasowości (difosforany, kwas fosforowy), stabilizator (guma celulozowa), słodowana mąka pszenna, środki do przetwarzania mąki (l-cysteina, kwas askorbinowy), laktoza. może zawierać orzeszki ziemne, przechy i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mondelez polska sp z o.o. ulica i numer: domaniewska 49 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 105 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 23 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 485 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 243 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 12 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1012 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,47 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 15 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 39 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |