Opis szczegółowy
Delektuj się gamą soczyście orzeźwiających Lemoniad Cappy, którym nie można się oprzeć. Poczuj orzeźwiający reset!
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 400 ml |
| Smak | cytrynowy, morelowy, Kwiatowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, soki owocowe z soków zagęszczonych (jabłkowy 11%, cytrynowy 8%, morelowy 1%), cukier, kwas (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (cytryniany sodu), aromaty naturalne, koncentraty roślinne (marchwi, jabłka), przeciwutleniacz (kwas askorbinowy), substancje słodzące (glikozydy stewiolowe ze stewii, sukraloza), barwnik (karoteny). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne zgodnie z ustawowym systemem kaucyjnym | Tak |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: coca cola hbc polska sp. z o.o. ulica i numer: żwirki i wigury 16 kod pocztowy i miasto: 02-092 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 183 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. pojawienie się osadu i zmiana koloru produktu są jego naturalną cechą i nie mają wpływu na jego jakość. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,24 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 15 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 81 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 324 kJ |
| Wielkość porcji | 400 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 4 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E330 Kwas cytrynowy, E331 Cytryniany sodu, E955 Sukraloza (syntetyk wytwarzany z cukru i chloru), E960 Glikozydy stewiolowe, E160a Karoteny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Przeciwutleniacz, Regulator kwasowości, Substancja słodząca, Barwnik |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Niegazowany, pasteryzowany, zawiera cukier i substancje słodzące, produkt wolny od gmo, butelka pet 400 ml |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 20 % |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |