Opis szczegółowy
Najbardziej popularna forma makaronu spaghetti czyli długie nitki makaronu w wersji bezglutenowej
Parametry produktu
| Typ | Bezjajeczny, Bezglutenowe |
| Rodzaj | Spaghetti |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Mąka kukurydziana 60%, mąka ryżowa, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Grecja |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Grecja |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Gr-004 2025 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: atlanta a.m. sp z o.o. ulica i numer: annopol 4a kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Makaron spaghetti bezglutenowy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 357 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1514 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,1 g |
| Zawartość błonnika | 1,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |