Opis szczegółowy
Doskonała alternatywa dla makaronu, stworzony specjalnie z myślą o osobach na diecie bezglutenowej. Jego spiralny kształt doskonale zatrzymuje sosy, co sprawia, że jest idealnym wyborem do zapiekanek, sałatek, zup oraz dań głównych. W pełni bezpieczny i smaczny, zapewnia pełną przyjemność z jedzenia bez glutenu.
Parametry produktu
| Typ | Bezglutenowe |
| Rodzaj | Fusilli |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | Mąka kukurydziana, mąka ryżowa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-083 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 366 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1554 kJ |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,7 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |