Makaron lasagne BEZGL. 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
• Przepis bez jajek: w 100% wegański, odpowiedni również dla osób stosujących dietę roślinną oraz z alergią na jajka.
• Dodatek mąki sojowej: źródło białka roślinnego, zwiększające wartość odżywczą dania, które tradycyjnie zawiera dużo węglowodanów.
• Nie wymaga wstępnego gotowania: gotowe do ułożenia bezpośrednio w lasagne – oszczędność czasu i uproszczenie przygotowania.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
skrobia kukurydziana, mąka SOJOWA, skrobia ziemniaczana, skrobia ryżowa, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych.
Alergeny
SOJA
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1532 kJ/ 362 kcal |
| Tłuszcz | 3.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.1 g |
| Węglowodany | 70 g |
| Cukry | 0.9 g |
| Błonnik | 4.8 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0.01 g |