Makaron Bartolini ekologiczny bezglutenowy z sorgo 250g świderek
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Makaron ekologiczny bezglutenowy z sorgo świderek jest dedykowany dla osób, które ograniczają spożycie glutenu lub nie mogą spożywać glutenu. Kształt świderek sprawdzi się do dań mięsnych z sosami.
Parametry produktu
| Typ | Bezglutenowe, Bezjajeczny |
|---|---|
| Rodzaj | Fusilli |
| Zawartość netto | 250 g |
| Składniki | 100% mąka ekologiczna bezglutenowa z sorgo |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: p.p.h. tabit sp. z o.o. ulica i numer: kołłątaja 44 kod pocztowy i miasto: 05-402 otwock pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 384 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1607 kJ |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość błonnika | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,3 g |
| Cukry | 1,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 77 g |