Łowicz Suplement diety Syrop o smaku malinowym 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Malinowa klasyka wśród syropów
Malina to ok. sto nasionek otoczonych pysznym miąższem. Każde z nich tworzy jedną czerwoną kuleczkę. Syrop o smaku malinowym, pomimo, że pozbawiony tej charakterystycznej malinowej postaci, zachowuje to co najważniejsze - malinowy smak. Jest równie pyszny na ciepło, jak też dodany do zimnych napojów.
Przepisów szukaj na: uwielbiam.pl
Parametry produktu
| Pojemność | 400 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy, Cytrusowy |
| Składniki | cukier, woda, 0,3% zagęszczonego soku malinowego o ekstrakcie ogólnym 65%, koncentrat czarnej marchwi, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, witaminy: kwas L-askorbinowy, cholekalcyferol, aromat |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maspex - gmw sp. z o.o. s. k. ulica i numer: chopina 10 kod pocztowy i miasto: 34-100 wadowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w temp. 4 - 25°C w szczelnie zamkniętej butelce. Spożyć w ciągu 30 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 20 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina D (%RWS) | 75 %RWS |
|---|---|
| Witamina C | 200 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 250 %RWS |
| Witamina D | 3,75 μg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |