herbapol syrop owocowy suplement diety cytryna lemoniadowa z witaminami c,d, b6 i cynkiem 420 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 420 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Cytrynowy |
| Składniki | A- cukier lub b- syrop glukozowo-fruktozowy, woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: karoteny; zgęszczony sok cytrynowy, witamina c, witamina d, witamina b6, cynk, aromaty. litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Producent: | Herbapol Lublin S.A.Ulica i numer: Diamentowa 25Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 0 kJ |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10,5 szt. |