Herbapol Smaki Słońca syrop o smaku mango ananas 420 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 420 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Ananasowy, Mango |
| Składniki | A - cukier lub b - syrop glukozowo-fruktozowy woda regulator kwasowości: kwas cytrynowy zagęszczony sok z ananasa zagęszczony sok z mango aromaty barwniki: beta-apo-8-karotenal, karoteny, luteina witamina c witamina d witamina b6 cynk litera (a lub b) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Producent: | Herbapol Lublin S.A.Ulica i numer: Diamentowa 25Kod pocztowy i miasto: 81-748 Lublin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 21 szt. |
Witaminy
| Cynk (%RWS) | 150 %RWS |
|---|---|
| Witamina D (%RWS) | 125 %RWS |
| Cynk | 15 mg/100ml |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 2,1 mg/100ml |
| Witamina C | 60 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 75 %RWS |
| Witamina D | 6,25 μg/100ml |