Lody karmelowe Haagen - Dazs Salted Caramel 460 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
HAAGEN-DAZS Salted Caramel Lody
Lody karmelowe z solonym sosem karmelowym i soloną masą karmelową.
Niecodzienne połączenie intensywnej słodyczy karmelu oraz słonego smaku okazało się przebojem w wielu krajach, teraz również dostępne w Polsce! Niespotykanie kremowe karmelowe lody z solonym sosem karmelowym i kawałkami chrupiącego solonego karmelu zaskakują i zniewalają przy każdym kęsie...
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z karmelem |
| Składniki | Świeża śmietana (31%), cukier, zagęszczone mleko odtłuszczone, żółtka jaj, syrop glukozowy, masło, suszony syrop glukozowy, zagęszczone pełne mleko, olej kokosowy, sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat waniliowy, substancja żelująca: pektyna |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 400 g |
| Pojemność | 460 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 282 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1182 kJ |
| Wielkość porcji | 92 ml |
| Zawartość białek | 4,1 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17,2 g |
| Cukry | 23,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 27,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |