Lody Familijne czekoladowe Grycan 1,1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Klasyka gatunku i podstawa wielu deserów, które można przygotować w domu - lody czekoladowe Grycan z chrupiącymi kawałkami wysokogatunkowej deserowej czekolady. Idealnie komponują się z sorbetem z malin i bitą śmietaną
Parametry produktu
| Typ | Śmietankowa |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Składniki | Woda, śmietana kremowa, cukier, czekolada w płatkach – 9% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny sojowe), aromat], odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, żółtka jaj, tłuszcz kokosowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (mączka chleba świętojańskiego, guma guar), sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 620 g |
| Pojemność | 1100 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,67 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grycan lodziarnie firmowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ulica i numer: kwitnącej wiśni 2 kod pocztowy i miasto: 05-462 majdan pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 176 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1038 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,8 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12,4 g |
| Cukry | 25 g |
| Zawartość węglowodanów | 28,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 12 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 39 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 11 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |