Lody Carte D'Or Les Classiques Vanilla 1000 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Posmakuj esencji waniliowej przyjemności, dzięki Carte D'Or Les Classiques Vanilla. Waniliowe lody z aromatem z wanilii z Madagaskaru to smak, który zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów. Najbardziej klasyczna odsłona Carte D'Or, której wyjątkowego smaku nadają dodatki wysokiej jakości. Czysta rozkosz, którą zapragniesz się delektować. Poznaj Carte D'Or Les Classiques Vanilla, które pokochasz już po pierwszej łyżeczce.
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, woda, syrop glukozowy, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, tłuszcz kokosowy, preparat serwatkowy (mleko), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego), aromat waniliowy, mielone kawałki wanilii, barwnik (karoteny). może zawierać orzeszki ziemne, orzechy laskowe, orzechy włoskie, pszenicę (gluten) i soję. z ręcznie zbieraną wanilią z madagaskaru. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Węgry |
| Zawartość netto | 490 g |
| Pojemność | 1000 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 14 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 192 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 94 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 5 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 395 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 2,1 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,6 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 17 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 12 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |