Carte D'Or Lody Baileys 825 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lody waniliowe o smaku Baileys™ z sosem karmelowym o smaku Baileys™ i kawałkami czekolady.
Parametry produktu
| Typ | Klasyczne |
|---|---|
| Smak | Waniliowy, Karmelowy |
| Dodatki | Z sosem |
| Składniki | Odtworzone odtłuszczone mleko, woda, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, tłuszcz kokosowy, emulsja (2%) o smaku baileys™ (woda, aromat, śmietanka, cukier, alkohol, białka mleka, barwnik (karmel siarczynowy), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), regulator kwasowości (cytrynian sodu)), miazga kakaowa* (2%), preparat serwatkowy (mleko), tłuszcz kakaowy* (0,4%), karmelizowany syrop cukrowy, stabilizatory (guma guar, mączka chleba świętojańskiego, guma tara, karagen), emulgatory (fosfatydy amonu, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), tłuszcz mleczny, kakao o w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* (0,06%), aromaty. może zawierać migdały, jaja, orzechy laskowe, soję, orzechy włoskie i pszenicę. *certyfikowane rainforest alliance. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 485 g |
| Pojemność | 825 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,9 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,03 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 808 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 469 kJ |
| Wielkość porcji | 58 g |
| Zawartość białek | 1,6 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |