Leon sok 100% multiwitamina Hortex kartonik ze słomką 200 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 200 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Owoce tropikalne |
| Składniki | Soki (100%) z zagęszczonych soków i przecierów z: jabłek (60%), marchwi (13%), pomarańczy ( 8,9%), ananasów (4,5%), mango (2,7%), bananów ( 4,3%), brzoskwiń, moreli (1%), marakui, kiwi (0,3%), liczi (0,2%), gujawy, opuncji, limonek, papai; witaminy: witamina c, witamina a, witamina e, niacyna, kwas pantotenowy, witamina b6, tiamina ( witamina b1), witamina b12, kwas foliowy, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,22 kg |
| Producent: | HORTEX Sp. z o.o.Ulica i numer: MSZCZONOWSKA 2Kod pocztowy i miasto: 02-337 WARSZAWA PL |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C, A, E, B12, B6, B1, niacyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, biotyna |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodowce i spożyć w ciągu 2 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Ewentualny osad jest i nie stanowi wady |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 187 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,6 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,45 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 1,2 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,0825 mg/100ml |
| Witamina A | 120 μg/100ml |
| Witamina B12 | 0,1875 μg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 3,75 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Kwas foliowy (witamina B9) | 15 μg/100ml |
| Kwas foliowy (%RWS) | 7,5 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,105 mg/100ml |
| Witamina C | 12 mg/100ml |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |