Opis szczegółowy
Hortex Vitaminka gęsty i pożywny sok z jabłek, marchwi i truskawek to pyszny sposób na codzienną porcję owoców i warzyw.
Moje wsparcie antyoksydacji. Witaminy C i E pomagają w ochronie komórek przed stresem antyoksydacyjnym.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowo-warzywny |
| Smak | Jabłkowy, Truskawkowy, Marchewka |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (39%), przeciery: marchwiowy (25%), jabłkowy (13%), truskawkowy (3%); woda, aromaty, witaminy: c i e, koenzym q10 (ubichinon). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | błonnika, |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. chronić przed światłem |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przeciery mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 30 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 128 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 6,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 280 μg/100ml |
| Witamina A (%RWS) | 35 %RWS |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Witamina C | 16 mg/100ml |