Opis szczegółowy
Hortex Vitaminka gęsty i pożywny sok z marchwi to pyszny sposób na codzienną porcję warzyw i witamin.
Witamina A pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia oraz zachowaniu zdrowej skóry.
Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia właściwego funkcjonowania skóry.
Biotyna pomaga zachować zdrowe włosy.
Biotyna i niacyna pomagają zachować zdrową skórę.
Parametry produktu
| Pojemność | 300 ml |
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Marchewka |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Przecier marchwiowy (50%), sok marchwiowy z zagęszczonego soku marchwiowego (30%), woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, naturalny aromat, witaminy: c, e, niacyna, biotyna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | błonnika, witamina A z beta-karotenu i marchwi. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
| Wysoka zawartość [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina A, C, E, niacyny, biotyny |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 300 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem.po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnać. przecier może powodować rozwarstwienie produktu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 109 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,3 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina A | 640 μg/100ml |
| Witamina A (%RWS) | 80 %RWS |
| Witamina E | 1,8 mg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 7,5 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina C | 20 mg/100ml |